TurkishEnglishRussian

Şimşekler İnşaat

Limit Maden


2000 Yılından kurulan Limit Maden İnşaat Taah. Turz. Dış Ticaret A.Ş. Malatya ili Gelinciktepe mevkiindeki işletme ruhsatlı sahalardan diyabaz, monozit ve diyorit blok üretimi ile; söz konusu bu taşların bloklarını muhtelif fabirklarda kesimini ve değişik yüzey işlemlerini yaptırarak iç ve dış piyasaya satışını yapmaktadır. Bundan başka diyabaz ve diyorit taşlarından küp taş üretimi ve satışı için hazırlık çalışmalarımız sürmektedir.

Türkiye madenler bakımından zengin bir ülkedir. Ayrıca bazı madenler bakımından dünyanın önemli ülkeleri arasındadır. Türkiye'nin madenlerinin tamamı henüz belirlenmemiştir. Her yıl yeni maden yataklarının bulunması bunun kanıtıdır.

Ülkemizin madenciliğinin şu andaki üretimi, tümüyle kendi endüstri kuruluşlarımızın gereksinimine yönelik değildir. Bir kısmı ham olarak ya da yarı işlenmiş halde dışarı satılmaktadır.

Bir madenin işletilmesinin karlı olabilmesi için; "cevher oranı" Yedekleriyle birlikte belirtilen miktarı fazla olmalıdır.

Malatya ili merkez ilçesi orduzu beldesi gelinciktepe mevkisinde bulunan andezit, bazalt, ve diyabez ocağı ve işletmeciliği.

Limit Maden PowerPoint Sunumu İçin TIKLAYINIZ...